10 ایده برای هدیه‌های کوچک و ناگهانی

10 ایده برای هدیه‌های کوچک و ناگهانی

تا به حال برای دوستان و اطرافیان هدیه‌ای گرفتید؟ هنگام خرید هدیه به چه نکاتی توجه می‌کنید؟ چطور هدیه مناسبی برای دوستمان بخریم؟

همه افراد از هدیه دادن وهدیه گرفتن خوشحال می‌شوند، به خصوص کودکان که در روز تولدشان ذوق و هیجانی بسیاری برای دیدن هدیه‌هایشان دارند. هدیه دادن موجب گرمی و نشان دادن محبت و علاقه به فرد مقابل است. در مواردی خرید هدیه کار سختی به شمار می‌آید. خرید هدیه بیشتر جنبه خوشحالی دارد و به ارزش کادو ارتباطی ندارد.

زمانی که قصد خرید هدیه برای دوستمان را داریم باید به سن و سلیقه او و مناسبت هدیه توجه کنیم. البته کادو دادن نیاز به مناسبت ندارد حتی باعث خوشحالی بیشتر می‌شود. برای خرید هدیه حتما نباید هدایای سنگین و گران قیمت انتخاب کنیم. گاهی یک هدیه کوچک و کاربردی ارزش بیشتری دارد.

معمولا برای مناسبت‌های مختلفی هدیه می‌خریم. اما هدیه دادن یا هدیه گرفتن می‌تواند ناگهانی و بدون مناسبت باشد. این مسئله به خصوص در مورد کودکان قابل توجه است چون کودک همیشه از هدیه گرفتن ذوق می‌کند و خوشحال می‌شود.

گاهی اوقات خرید هدیه از سخت ترین کارهای دنیا است. خرید هدیه‌ای که مورد علاقه فرد مقابل باشد نیاز به بررسی و فکر کردن دارد. البته می‌توانید با چاشنی خلاقیت، خودتان هدیه‌ درست کنید. در این صورت ارزش هدیه بخاطر دست ساز بودن بیشتر می‌شود و یادگاری می‌ماند.

با ما همراه باشید تا چند نمونه هدیه کوچک را معرفی کنیم.

  • لاک: یکی از بهترین هدایا برای یک دختر لاک است. فرقی نمی‌کند که در چه سنی باشد مهم این است که با خریدن یک لاک او را خوشحال می‌کنید.
  • ماشین دکوری: خرید ماشین‌های دکوری که انواع مختلفی دارند، هیجان انگیزترین هدیه برای پسران است. حتی بزرگترها نیز از هدیه این چنینی استقبال می‌کنند.
  • شکلات و پاستیل: خوراکی‌های هر چند کوچک و رنگی توجه کودکان را جلب می‌‌کند. با تزئین آن در جعبه‌های جذاب و زیبا می‌تواند هدیه مناسبی برای افراد بزرگسال نیز باشد.
  • ماگ: ماگ می‌تواند هدیه جالبی باشد مخصوصا اگر عکس فرد را روی آن چاپ کنیم هدیه فوق العاده‌ای خواهد شد. معمولا ماگ روی میز و در کنار وسایل مورد نیاز قرار می‌گیرد و دوستتان با دیدن آن به یاد شما می‌افتد.
  • شمع‌های رنگی: شمع‌های رنگی و کوچک در شکل‌های مختلف و در جعبه‌های دکوری وجود دارند و کادو مناسبی برای اطرافیان هستند.
  • گل سر: از دخترهای کوچک تا بزرگ همه عاشق گل سر هستند. کدوم دختریه که یک سبد گل سرهای رنگی نداشته باشه؟ خوشحال کردن کار سختی نیست.
  • کارت پستال: با خلاقیت و ایده خودتان می‌توانید یک کارت پستال زیبا و ماندگار درست کنید. می‌توانید ایده‌های جذابی از اینترنت پیدا کنید و با سلیقه خودتان یکاثر هنری زیبا خلق کنید.
  • جوراب رنگی: جوراب اون هم از نوع رنگی و شاد خیلی خوشحال کننده است. با خرید چند جفت جوراب جذاب و هیجان انگیز دوست خود را خوشحال و غافلگیر کنید.
  • گلدان گل: وقتی گل هدیه می‌دهیم عشق و محبتی که در زیبایی گل نمایان است را هدیه داده‌ایم. گل مراقبت ونگهداری می‌خواهد، اگر دوست شما علاقه زیادی به گل دارد، خرید یک گلدان گل هدیه ارزشمند و ماندگاری است.
  • کتاب: شاید بهترین هدیه برای هر انسانی کتاب باشد. تاثیری که کتاب در ذهن ما دارد با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. اگر از سلیقه دوستتان اطلاع دارید، به راحتی می‌توانید چند کتاب به او هدیه دهید.

به راحتی می‌توانید از بین لیست بالا هدیه مورد پسندی بخرید. فقط کافی است لیستی از هدایای کوچک تهیه کنید تا در موارد لازم به آن مراجعه کنید و برای انتخاب هدیه مناسب دچار سردرگمی نشوید.


نظرات سایرین درباره ی این مقاله


نام
ایمیل (اختیاری)

ممکن است به این مقالات هم علاقمند باشید


;